Prawo-Mocni Pomocni

100% Safe
Rating: 5.00 (Votes: 8091)
Download Prawo-Mocni Pomocni APK 5.4.0 - Source of information and support for members of the Życie bez Kredytu community. - App: pl.zyciebezkredytu.prawomocnipomocni by ZBK Prawomocni Pomocni - Latest Version - Free

Prawo-Mocni Pomocni to wyjątkowy program aktywizacji społecznej działającej dwustronnie.

Sześć zakładek, które będą funkcjonalnym i unikalnym narzędziem dla każdego użytkownika.

Po pierwsze źródło wiedzy ze wszystkimi najważniejszymi, rzetelnie sprawdzonymi informacjami dotyczącymi kredytów frankowych i działalności społeczności Życie Bez Kredytu. W jednym miejscu dostęp do wszystkich programów YT, filmów, newsów video i newsów na blogu. Dostęp do aktualnych wyroków sądowych w sprawach frankowych, informacja jak zyskać dostęp do spraw indywidualnych.

Kalendarium najważniejszych wydarzeń społeczności Życia Bez Kredytu. Daty, które warto znać, a dzięki aplikacji nie umkną w natłoku codziennych wydarzeń.
Wsparcie Prawo-Mocnych Pomocnych. Wyjątkowa i unikalna możliwość skontaktowania się z członkami społeczności, którzy zakończyli swoje sprawy sukcesem, a teraz służą wsparciem.

Chcemy być jak najbardziej elastyczni, dlatego przygotowujemy różne formy wsparcia i kontaktu. To użytkownik zdecyduje, która forma jest najlepsza:

- spotkanie przez aplikację Booksy. Dowolny termin: dzień i godzina, a my będziemy tam ze wsparciem. Bez żadnych kosztów.
- frankowy telefon zaufania. Porozmawiamy i wyjaśnimy wszystko telefonicznie.
- maila. Adresy do kontaktu dla użytkowników aplikacji.

Wszystko w jednym kafelku. Prosto i szybko.

A także inspirujące i zachęcające do podjęcia działania relacje Prawo-Mocnych Pomocnych z ich Życia Bez Kredytu. Przestrzeń, w której będą dzielić się wrażeniami i emocjami ze zmiany na lepsze.

A na koniec kafelek informujący o tym jak dołączyć do grupy Prawo-Mocnych Pomocnych.
Dla wszystkich, którzy swoim zaangażowaniem będą chcieli się dzielić przygotowujemy wyjątkowe atrakcje: unikalne spotkania, wydarzenia specjalne i ekskluzywne wyjazdy zagraniczne.

Głównym zadaniem aplikacji jest zbliżenie się członków społeczności. Ułatwienie im kontaktu z grupą Prawo-Mocnych Pomocnych.

Based on 8091 Votes and 0 User Reviews
5 Star
0
4 Star
0
3 Star
0
2 Star
0
1 Star
0
Add Comment & Review
We'll never share your email with anyone else.
Tech News
Other Apps in This Category
Download Now
Want Previous Versions ? Click Here.
Download with QR Code
  • Category: Finance
  • Platform: Android
  • Developer: ZBK Prawomocni Pomocni
  • Version: 5.4.17 (10)
  • Package Name: pl.zyciebezkredytu.prawomocnipomocni
  • Requirements: 4.0.3 or up
  • File Size: 8.2 MB
  • Downloads: 1000
  • License: Free
  • Last Update: November 02, 2022
Editor's Choice